09357613765 - 41406461 - 41406441

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت ها و پورتال های سفارشی
طراحی سایت و طراحی پورتال فعالیت و تخصص اصلی مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس است. ما در سایت اکسپرس تخصص ویژه ای در طراحی سایت های سفارشی داریم. اگر تا به حال موفق نشدید برای پروژه سفارشی تان شرکت و یا گروه معتبری را پیدا کنید و یا به هر دلیلی پروژه طراحی سایت سفارشی شما با شکست مواجه شده است ما آماده ایم تا پروژه شما را طبق تعاریف شما و طبق استانداردهای طراحی سایت سفارشی پیاده سازی و اجرا کنیم.
ما برای اجرای پروژه های طراحی سایت سفارشی متدولوژی خاصی داریم! فعالیت ما برای اجرای این گونه از پروژه ها از فعالیت معماری محتوا و شناخت کسب و کار مرتبط با پروژه آغاز شده و با مستند سازی و استخراج الگوریتم های پروژه ادامه می یابد.
طراحی سایت
شاید بیش از سی درصد پروژه هایی که تاکنون اجرا کرده ایم در حوزه پروژه های سفارشی طبقه بندی شوند. پروژه هایی که صرفا با یک طراحی گرافیکی و نصب سیستم های مدیریت محتوا پایان نمی گیرند. از پروژه هایی با گزارشات مالی و نموداری پیچیده در حوزه بورس و سهام گرفته تا پروژه هایی در حوزه آموزش های مجازی و سیستم های مدیریت آموزش و یا سیستم های مرتبط با نقل و انتقال کارکنان و … نمونه هایی از پروژه های طراحی سایت سفارشی هستند که قطعا پیچیدگی های بیشتری از یک طراحی سایت معمولی دارند. ما با دانش و قدرت تحلیلی که به واسطه سالیان دراز تجربه ما در این عرصه مجتمع شده است با اعتماد به نفس و اطمینان از موفقیت آمیز بودن پروژه، پروژه های طراحی سایت سفارشی را بر عهده گرفته و آن را با رضایت مشتری به پایان می رسانیم.
برای مشاهده پروژه های طراحی سایت سفارشی ما می توانید به بخش نمونه پروژه های اجرایی در همین وب سایت مراجعه کنید و یا برای تشریح نیازمندی خود و ارجاع یک پروژه سفارشی با ما تماس بگیرید.

طراحی قالب گرافیکی
بارها گفته ایم که اگر تا حدودی توانسته ایم رضایت مشتریانمان را جلب کنیم، بخشی از این رضایتمندی به دلیل پشتکار، دانش، خلاقیت و نوآوری ای است که همکاران ما در بخش طراحی گرافیکی سایت اکسپرس از خود نشان داده اند. طراحی گرافیکی از آن جا در پروژه های طراحی سایت اهمیت می یابد که بدانیم قانون ۸۰-۲۰ به خوبی در این زمینه صادق است. به این معنا که اگر طراحی گرافیکی فقط ۲۰ درصد پیچیدگی یک پروژه را به خود اختصاص می دهد اما ۸۰ درصد رضایت یا عدم رضایت یک مشتری از پروژه طراحی سایت به نوع طراحی گرافیکی وب سایت باز می گردد.
طراحی قالب گرافیکی
به همین دلیل ما در سایت اکسپرس سعی کرده ایم تیم طراحی گرافیکی سایت اکسپرس را به خوبی تجهیز کنیم. این تجهیز نیروی های متخصص در این بخش به ما کمک کرده است تا بتوانیم خدمات طراحی گرافیکی را نیز به عنوان یک بخش مستقل خدماتی در سبد خدمات خود جای دهیم.
بنا بر این چنانچه نیاز به طراحی قالب گرافیکی مستقل از طراحی وب سایت دارید و یا المان های گرافیکی خاصی را مد نظر دارید می توانید به ما مراجعه کنید. تیم طراحی گرافیکی سایت اکسپرس با تسلط بر مفاهیم طراحی گرافیکی در حوزه وب می توانند نسبت به ارائه خدمات مطلوب در این زمینه اقدام کرده و رضایت کلی مشتریان را در این حوزه جلب کنند. خدمات ما در حوزه طراحی گرافیکی عبارت است از:

  • طراحی قالب و پوسته گرافیکی وب سایت ها و پورتال ها
  • طراحی المان های گرافیکی مورد استفاده در وب
  • طراحی و خلق هویت های بصری

در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه خدمات طراحی قالب گرافیکی و طراحی پوسته دارید می توانید با ما تماس بگیرید. خدمات ما در این زمینه صرفا محدود به خدمات طراحی گرافیکی در حوزه وب بوده و خدمات طراحی گرافیکی برای چاپ را در بر نمی گیرد.

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
سئو (Search Engine Optimization) یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو یکی از فعالیت های اصلی و کلیدی ما در سایت اکسپرس است. اساسا بیش از ۹۰ درصد مشتریان ما به این دلیل یک پروژه طراحی سایت تعریف می کنند که بتوانند پس از آن با بهینه سازی و سئو کردن وب سایت طراحی شده با کلمات کلیدی (Keywords) مد نظر خود در موتورهای جستجو و علی الخصوص موتور جستجوی گوگل نتایج مناسبی کسب کرده و تاثیرات لازم را در کسب و کار خود مشاهده کنند. تجربه ما در سایت اکسپرس در خصوص سئو و بهینه سازی تجربه ای کاملا موفق بوده است. رویکرد علمی ما به این موضوع سبب شده است که بتوانیم در اکثر پروژه های تعریف شده سئو به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
سئو
خدمات سایت اکسپرس در حوزه سئو به شرح زیر است:

  • بهینه سازی و سئو وب سایت برای کسب رتبه های خاص بر روی کلمات کلیدی محدود و از پیش تعریف شده
  • بهینه سازی و سئو عمومی وب سایت
  • برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی برای مدیران وب سایت ها و راهبران پورتال ها

در خصوص خدمات بهینه سازی کلمات کلیدی خاص و بهینه سازی عمومی وب سایت، ذکر این نکته ضروری است که این خدمات صرفا بر روی پروژه های اجراشده طراحی سایت به وسیله مجموعه سایت اکسپرس ارائه شده و این مجموعه امکان ارائه خدمات سئو و بهینه سازی بر روی وب سایتهای طراحی شده توسط سایر مجموعه های طراحی سایت را ندارد. در مورد آن دسته از مشتریانی که قبلا پروژه طراحی سایت خود را با شرکت ها و مجموعه های همکار سایت اکسپرس تعریف کرده اند، صرفا امکان ارائه خدمات در قالب برگزاری دوره های آموزشی سئو و بهینه سازی وجود خواهد داشت. در همین زمینه به زودی سلسله مقالات علمی در خصوص مبحث سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو به رشته تحریر در آمده و در بخش مقالات همین وب سایت درج خواهد شد.
برای اطلاع از زمینه ها، رزومه، سوابق و پروژه های موفق سئو که توسط سایت اکسپرس به اجرا در آمده است می توانید با ما تماس بگیرید.

تامین محتوا و ورود محتوای وب سایت ها و پورتال ها
چه بسیار سایت ها و پورتال های اینترنتی که پس از اجرای پروژه طراحی به دلیل عدم وجود برنامه و ساز و کار مناسبی برای تولید و تامین محتوا، اساسا بدون کارایی و کاربرد خاصی برای صاحبانشان به حال خود رها شده اند. تامین محتوا و ورود محتوای وب سایت های اینترنتی بعد از پروژه طراحی سایت به دلایل مختلف فرایند و فعالیتی تخصصی است. اولین و قطعی ترین دلیل صدق این گفتار تاثیر زیاد و غیر قابل انکار محتوای با کیفیت بر روی سئو و جایگاه وب سایت در موتورهای جستجو علی الخصوص موتور جستجوی گوگل است. دلیل دیگری که بر مبنای آن ما معتقدیم محتوا اساسا مهمترین بخش یک وب سایت است اهمیت آن برای کاربر است. به جرات می توان گفت یکی از دلایل موفقیت وب سایت هایی مانند دیجی کالا و امثال آن در مقطع راه اندازی و برندینگ، وجود محتواهای فنی و استاندارد در بخش بررسی فنی محصولات سایت دیجی کالا بوده است. درواقع این وب سایت ها با حداکثر استفاده و بهره برداری از مفاهیمی مانند content marketing و یا همان بازاریابی محتوایی توانستند به تدریج اعتماد کاربران را جلب و سپس نسبت به توسعه بازار خود اقدام نمایند.
تامین محتوا
خدمات مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس در حوزه تامین محتوا و ورود محتوای وب سایت های اینترنتی به شرح زیر است:

  • ایجاد ساختارهای محتوایی لازم در وب سایت طراحی شده
  • تهیه، تولید، درج و انتشار محتوا در حوزه کسب و کار کارفرما
  • صفحه آرایی، صفحه بندی و آرایش محتوایی در قالب html
  • بازنویسی و تولید محتوا و نگارش فنی و بهینه برای موتورهای جستجو

موارد فوق صرفا بخشی از خدماتی است که سایت اکسپرس در حوزه تامین محتوا و ورود محتوای وب سایت های اینترنتی به مشتریان خود ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به این خدمات دارید و تمایل به دریافت طرح پیشنهادی (proposal) پیشنهادی کامل ما دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.