09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت گردشگری

بدون نظر

حوزه گردشگری یکی از آن حوزه هایی است که ضمن تاثیر پذیرفتن فراوان از انقلاب فناوری اطلاعات بهره های فراوانی نیز از آن برده است. به جرات می توان صنعت توریسم را یکی از صنایع اولیه و پیشرو در استفاده از پتانسیل های اینترنت دانست. انبوه سایت های اینترنتی رزرو تور، هتل، بلیط و … نمایانگر استفاده بهینه صنعت گردشگری از قابلیت های فضای مجازی است. هر کاربر حرفه ای اینترنت بدون شک تا به حال حداقل یک بار به صورت اینترنتی بلیط قطار یا هواپیما تهیه کرده و یا به صورت اینترنتی رزرواسیون هتل را انجام داده است و یا حداقل یک بار به سایت هایی که خدمات بوکینگ آنلاین ارائه می کنند سر زده است. سایتهایی مانند علی بابا، تی چارتر، charter724، سفرمی، لست سکند (برای تورهای لحظه آخری) و … سایت هایی هستند که در این زمینه فعال هستند. بنا بر این و بدون شک می توان ادعا کرد صنعت گردشگری به دو دوره پسا اینترنت و پیشا اینترنت قابل تقسیم بندی است.

طراحی سایت های گردشگری نیز به تبع رونق صنعت گردشگری و پیوند آن با فناوری اطلاعات از رونق نسبی برخوردار است. تقریبا در رزومه تمامی شرکت های طراحی سایت معتبر می توان یک نمونه طراحی سایت گردشگری را دید. اما آیا تمامی پروژه های طراحی سایت گردشگری که در این سال ها اجرا شده است موفق بوده است؟ طراحی سایت گردشگری الزاماتی دارد که شاید رعایت تمامی این الزامات در توان هر شرکت طراحی سایت نباشد. الزاماتی مانند:

  • امکان رزرو آنلاین و خرید آنلاین انواع بلیط ها (هواپیما و قطار)
  • امکان رزرو آنلاین انواع تورها
  • امکان رزرو آنلاین هتل ها
  • امکان اتصال به وب سرویس های فروش اینترنتی بلیط
  • امکان اتصال به وب سرویس های فروش و رزرو آنلاین اتاق در هتل ها

مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس با درک این الزامات و ویژگی ها و تجربه فراوان در اجرا و طراحی سایت کسب و کارهای مختلف می تواند راهکارهای تخصصی برای طراحی سایت گردشگری پیشنهاد نماید. لذا اگر دز نظر دارید در زمینه خدمات گردشگری و آژانس های مسافرتی پروژه طراحی سایت تعریف کنید پیشنهاد می کنیم با مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس تماس بگیرید. سایت اکسپرس پیشنهادات ویژه ای برای طراحی سایت آژانس های مسافرتی دارد.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *