09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت پزشکی

بدون نظر

روزانه هزاران نفر در اینترنت علایم بیماری هایی را جستجو می کنند که تصور می کنند به آن مبتلا هستند. اگر خواننده این مطلب هستید با اطمینان می گوییم که شما هم حتما حداقل یک بار این کار را کرده اید. موتور جستجوی گوگل روزانه صدها هزار نفر را که یا بیمار هستند یا تصور می کنند به بیماری خاصی مبتلا هستند به صفحات مجازی هدایت می کند. بسیاری از این صفحات وب سایت پزشکان و یا بیمارستان ها هستند. در کنار این دسته از کاربران پزشکان زیادی هم هستند که با طراحی سایت پزشکی ضمن معرفی خدمات خود به صورت الکترونیکی نیز به بیماران خدمات داده و محتوای پزشکی بر روی اینترنت منتشر می کنند. به صورت خلاصه می توان ادعا کرد ظهور اینترنت ضمن تاثیر شگرف بر علم پزشکی، فرهنگ پزشکی و فرهنگ بیمار را نیز درنوردیده و این عرصه را دچار تحولات و حتی چالش های جدی مانند خود درمانی های اینترنتی کرده است. حجم بالای جستجو کنندگان مضامین پزشکی در اینترنت، فرصت بی بدیلی را برای پزشکان فراهم آورده است تا با هدایت این ترافیک به وب سایت خود ضمن کمک به بیماران، مراجعان خود را افزایش داده و در مسیر موفقیت شغلی گام بردارند.

طراحی سایت پزشکی واجد اصول و شرایطی است که رعایت و کیفیت اجرای آنها می تواند شکست و یا موفقیت پروژه طراحی سایت را رقم بزند:

  • طراحی گرافیکی آرامش بخش و اطمینان بخش
  • ارائه و عرضه به اندازه اطلاعات پزشکی (عرضه بیش از حد اطلاعات پزشکی می تواند به فرایند خود درمانی اینترنتی منجر شده و عرضه ناکافی اطلاعات ممکن است به نگرانی، استرس و اضطراب بیمار بینجامد)
  • پیش بینی قابلیت پرونده الکترونیکی بیمار
  • پیش بینی قابلیت رزرو اینترنتی وقت ملاقات یا همان ویزیت پزشک
  • امکان انتشار اخبار و مقالات پزشکی
  • پیاده سازی و اجرای درگاه های پرداخت آنلاین برای صرفه جویی در وقت بیماران
  • امکان درج تجربه های موفق درمان بیماران قبلی با توجه به اثرات روحیه بخش آن بر بیماران فعلی

نکته دیگر در مورد طراحی سایت پزشکی اینکه، با توجه به منع قانونی در درج آگهی های مرتبط با خدمات پزشکی، طراحی سایت پزشکی می تواند یکی از روش های تبلیغاتی در خدمات پزشکی بدون تخلف از قوانین مصوب در این زمینه باشد.

شرکت فرا افزار هوشمند و مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس با توجه به تجربه های فراوان در امر طراحی سایت و مطالعات بسیار در این زمینه به کلیه پزشکان و شاغلین محترم در حوزه خدمات بهداشتی درمانی مانند داروخانه ها، کلینیک ها، مراکز پزشکی و دامپزشکی اعلام آمادگی می کند تا در هر زمان و پس از درخواست مشتریان محترم نسبت به ارائه اطلاعات لازم در این زمینه اقدام و با حضور در جلسات معرفی نرم افزار نسبت به تبیین راهکارهای خود در زمینه طراحی سایت پزشکی و … اقدام نماید. در صورتی که سایت اکسپرس را برای طراحی سایت پزشکی انتخاب کرده اید می توانید با ما تماس گرفته و یا فرم سفارش طراحی سایت را در سایت ما پر کنید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *