09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت وکلا

بدون نظر

وکلا و حقوقدانان از آن دسته مشاغل و گروه های اجتماعی بودند که نسبتا دیر در روند فعالیت های شغلی شان به جریان رونده فناوری اطلاعات پیوسته اند. اما به هر حال این اتفاق افتاده است و امروز موسسات حقوقی بسیاری حداقل در سطح اطلاع رسانی (و نه خدمات الکترونیکی) از مزایای بی شمار انقلاب فناوری اطلاعات بهره برداری می کنند. با توجه به ممنوعیت قانونی تبلیغات برای وکیل های دادگستری و خدمات حقوقی، یکی از دستاوردهای طراحی سایت برای وکلا، امکان استفاده از طراحی سایت برای معرفی خدمات خود و جذب مشتری و موکل است. استفاده از ظرفیت های موتورهای جستجو معمولا این امکان را به یک وکیل می دهد تا ضمن معرفی خدمات و تمایزات سرویس های ارائه شده نسبت به جذب مشتری اقدام کند.

طراحی سایت وکیل و وکلا روش ها و ویژگی هایی را می طلبد که چناچه به شکل صحیح در زمان طراحی سایت وکلا لحاظ شوند ضامن موفقیت ها و دستاوردهای شایان توجهی خواهند بود. منجمله:

  • قابلیت انتشار متون حقوقی به صورت دسته بندی شده شامل: قوانین حقوقی، آراء وحدت رویه، قانون اساسی، قوانین متفرقه، قوانین بین الملل، ترمینولوژی قوانین
  • قابلیت انتشار اخبار و مقالات حقوقی
  • امکان دسته بندی و انتشار خدمات حقوقی شامل: امور وکالت، امور قراردادها، امور داوری، دعاوی ایرانیان خارج از کشور
  • امکان ارائه خدماتی مانند خدمات محاسبه خسارت تاخیر تادیه، محاسبه مهریه
  • امکان ایجاد فضایی جهت مشاوره های آنلاین حقوقی در دسته بندی های حقوقی، کیفری، خانواده، علامت تجاری و …
  • امکان ایجاد فضایی جهت تعامل آنلاین وکیل و موکل

طراحی سایت سایت اکسپرس با تجربه اجرای موفق پروژه طراحی سایت وکیل و وکلای دادگستری آمادگی دارد در صورت درخواست وکلای محترم ضمن تنظیم جلسه حضوری برای دموی پروژه های موفق در این زمینه راهکارهای تخصصی خود را در این زمینه تشریح نماید. بنا بر این چنانچه وکیل دادگستری هستید و یا به هر نوعی خدمات حقوقی ارائه می دهید و تصمیم به طراحی سایت دارید می توانید با مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت فرا افزار هوشمند تماس گرفته و یا فرم سفارش طراحی سایت را تکمیل کنید. ما بلافاصله پس از دریافت و تحلیل درخواست شما با شما تماس خواهیم گرفت.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *