09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت نمایندگی بیمه

بدون نظر

بازار بیمه و بیمه گری خصوصا در سطح نمایندگی ها، شرکت های خدمات بیمه ای و کارگزاری های بیمه بازاری بسیار رقابتی است. تعدد و تکثر این بنگاه های اقتصادی در کنار تلاش بی وقفه آنان در جدب بازاریابان فروش بیمه نشانه ای از شدت رقابت در این بازار است. این سطح از رقابت باعث شده است صاحبان کسب و کارهای بیمه ای از هر ظرفیتی برای فروش بیشتر بنگاه خود تهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشند.
یکی از این ظرفیت ها به طور حتم اینترنت و فضای مجازی است. اینترنت جدای از اینکه می تواند فضایی جهت بسط و گسترش رقابت های تبلیغاتی فروش بیمه گران باشد می تواند فضایی برای تسهیل ارائه خدمات به مشتریان نیز باشد. از این رو این فضا از همان ابتدا برای این گروه از فعالین کسب و کار فضای جذابی بوده است.

طراحی سایت نمایندگی های بیمه، شرکت های خدماتی بیمه و کارگزاری بیمه یکی از راه هایی است که متولیان و فروشندگان صنعت بیمه با استفاده از آن توانسته اند بازار خود را تا حدودی عمق ببخشند. امکان ارائه خدمات و تسهیل ارتباط با گروه های مشتریان، طراحی سایت نمایندگی بیمه را تا حدودی اجتناب ناپذیر ساخته است.
اما با این توصیفات هر پروژه ای که با طراحی سایت نمایندگی بیمه و یا امثال آن تعریف شده است می تواند موفقیت آمیز باشد. طراحی سایت نمایندگی بیمه و یا کارگزاری های بیمه طبعا شرایطی دارد که اگر به آنها توجه نشود پروژه طراحی سایت به موفقیت چندانی نمی رسد. ویژگی هایی که در پروژه طراحی سایت نمایندگی بیمه باید رعایت شوند:

  • امکان استعلام نرخ و شرایط بیمه نامه های مختلف
  • امکان درخواست خرید بیمه نامه به صورت آنلاین
  • امکان تکمیل آنلاین فرم های پیشنهاد بیمه نامه
  • امکان تکمیل فرم های اعلام و درخواست خسارت به صورت آنلاین
  • امکان پرداخت اینترنتی حق بیمه ها
  • پیاده سازی بخش های محتوایی جهت آشنایی با انواع بیمه ها، تعهدات، شرایط، خسارات و …
  • پیاده سازی فرایندهای خاص مانند فروش کارت های تخفیف و …
  • امکان معرفی مراکز طرف قرارداد درمانی و …

سایت اکسپرس با تجربه اجرای پروژه های خاص در صنعت بیمه ضمن پیاده سازی و طراحی سایت نمایندگی بیمه با لحاظ شرایط و ویژگی های فوق، به دلیل آشنایی خاص با صنعت بیمه و ادبیات حاکم بر این صنعت می تواند برای نیازمندی های خاص هر مجموعه بیمه ای راهکار های خاص ارائه نماید.

برای اطلاع از راهکارهای سایت اکسپرس در خصوص طراحی سایت نمایندگی بیمه، شرکت های خدمات بیمه ای و کارگزاری های بیمه می توانید با سایت اکسپرستماس گرفته و یا فرم سفارش طراحی سایت را در سایت ما تکمیل کنید. کارشناسان ما پس از دریافت شرح نیازمندی های شما بهترین راهکار ممکن را در این خصوص به شما پیشنهاد خواهند داد.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *