09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت مدرسه

بدون نظر

روند تبدیل مدارس به مدارس هوشمند و تسریع به کارگیری فناوری اطلاعات در مدارس چهره آموزش را در کشور به تدریج دگرگون می کند. استفاده از انواع سخت افزارها و نرم افزارهای آموزشی مبتنی بر فناوری اطلاعات در فرایند آموزش رو به گسترش است و به این جهت فرایند های آموزشی قابل قیاس با دوران پیش از ظهور و بروز شبکه های اطلاعاتی نیست. رسوخ مفاهیم مرتبط با آموزش مجازی و تجربیات موفق در این زمینه، مدارس را به تدریج به پیوندی ناگسستنی با اینترنت واداشته است. دوره های آموزش آنلاین در شهرهای بزرگتر که سطح دسترسی مناسب تری به شبکه های ارتباطی دارند فراگیر شده است. ابزارهای مرتبط با اینترنت مانند وب سایت ها به غیر از تاثیر بر فضای مستقیم آموزش امکان ایجاد ارتباط مستقیم بین اولیا دانش آموزان و معلمان و مدیران مدارس را هم فراهم آورده است. امروز اولیا دانش آموز به راحتی از تکالیف ارجاع شده به فرزندش به واسطه وب سایت اینترنتی مدرسه و صفحه شخصی معلم در آن سایت اطلاع پیدا می کند، از روند رشد تحصیلی دانش آموز آگاه شده و پیوندی وثیق با مدرسه ایجاد کرده است.

طراحی سایت مدرسه معمولا با اهداف ارتباطی و اطلاع رسانی بین اولیا مدرسه و اولیا دانش آموز صورت می پذیرد. امروز حداقل در تهران و شهرهای بزرگ کشور کمتر مدرسه ای را می توانید پیدا کنید که از طراحی سایت مدرسه بی بهره باشد. اولیا در هنگام ثبت نام دانش آموزشان در مدرسه و یا قبل از آن حتما به سایت مدرسه سر زده اند و شاید حتی کیفیت طراحی سایت مدرسه را به عنوان یکی از عوامل انتخاب مدرسه برای فرزندشان لحاظ کرده اند.

سایت اکسپرس نیز با توجه به گستردگی بازار طراحی سایت مدرسه و با توجه به تجربیات خود در انواع طراحی سایت، راهکارهایی را برای طراحی سایت مدرسه تدوین کرده است. این راهکار شامل ابزارهایی در حوزه آموزش مجازی، مدیریت دوره های آموزشی، ایجاد و طراحی ابزارهای ارتباطی بین مسئولین مدرسه و اولیای دانش آموز و … است.

طراحی سایت مدرسه ویژگی هایی دارد که قبل از اجرا باید به آنها توجه کرد:

  • طراحی گرافیکی متناسب با فضای آموزشی و مخاطبان عمده وب سایت (کودکان، نوجوانان، اولیا، مسئولین مدرسه)
  • ایجاد ابزارهایی برای ارتباط موثر و آنلاین بین اولیا و معلمان
  • ایجاد ابزارهایی برای ارائه دوره های آموزشی
  • ایجاد ابزارهایی برای برگزاری آزمون های مجازی با هدف آمادگی برای آزمون های واقعی

پیشنهاد می کنیم پیش از طراحی سایت مدرسه مورد نظرتان، ضمن برخورداری از نظرات مشورتی کارشناسان طراحی سایت سایت اکسپرس ، نسخه های طراحی شده و راهکارهای تدوین شده سایت اکسپرس را برای طراحی سایت مدرسه بررسی کنید.

برای تنظیم جلسه ارائه نرم افزار و یا دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش پروژه را تکمیل کنید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *