09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت مجله اینترنتی

بدون نظر

زومیت، دیجی کالا مگ، دیجیاتو، سیمرغ، آفتاب، نی نی سایت، نی نی تالار، رنگی رنگی و … مجلات اینترنتی پر بازدید در ایران هستند. ویژگی خاص مجلات اینترنتی، مطالب متنوع، به روز و تا حدودی فانتزی بودن آنهاست. در این میان برخی مجلات اینترنتی بر حوزه های خاصی مانند فناوری اطلاعات، سبک زندگی، سلامت و … متمرکز شده اند و به این ترتیب مخاطبان تخصصی و وفاداری پیدا کرده اند.
ساختارهای طراحی سایت مجله اینترنتی تا حدودی (اگرچه نه کاملا) شبیه ساختار طراحی سایت خبری است. تفاوت عمده طراحی سایت مجله اینترنتی با طراحی سایت خبری در چیدمان و معماری محتوای طراحی سایت مجله اینترنتی است.

محتواهای تازه و جذاب رمز اصلی موفقیت یک مجله اینترنتی است. اما با فرض اینکه این محتواها وجود داشته باشد، در مرحله بعدی طراحی سایت مجله اینترنتی نیز باید واجد شرایط و حداقل امکاناتی باشد تا بتواند موفقیت پروژه را تضمین کند:

  • امکان ایجاد بخش های محتوایی متنوع به صورت سطح بندی شده و تو در تو
  • امکان ایجاد و پیاده سازی یک بخش چند رسانه ای قوی با توانایی انتشار ویدیو، گالری تصاویر، پادکست و …
  • امکان معرفی نویسندگان مطالب و طبقه بندی مطالب بر اساس نویسندگان مطلب
  • امکان کامنت گذاری ذیل مطالب برای کاربران
  • توانایی درج مطالب و مقالات به صورت سریالی و دنباله دار
  • امکان پیاده سازی بخش هایی مانند آموزش، بررسی های تخصصی، پرونده ویژه، راهنمای خرید و …
  • قابلیت امتیازدهی به مطالب توسط کاربران
  • توانایی مدیریت تبلیغات در قالب بنرهای تبلیغاتی، تبلیغات متنی و …
  • قابلیت ایجاد خبرنامه و عضویت کاربران در خبرنامه ها

به غیر از تخصصی که ما در سایت اکسپرس در طراحی سایت های اینترنتی مدعی آن هستیم، به دلیل جذابیت حوزه اجرا، علاقه زیادی به راه اندازی پروژه ها و طراحی سایت مجله های اینترنتی داریم. بنا بر این علاقه مشتری ثابت مجلات اینترنتی هستیم و به همین دلیل با ریزه کاری ها، زیر و بم و معماری محتوای این وب سایت ها تا حدود زیادی آشنا هستیم.

اگر تصمیم به طراحی سایت مجله اینترنتی دارید ما هم برای جذاب تر شدن پروژه شما ایده هایی داریم. می توانید برای اطلاع از ایده های سایت اکسپرس در مورد طراحی سایت مجله اینترنتی با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش طراحی سایت را در سایت ما پر کنید. ما مطمئنیم که با همفکری با شما می توانیم پروژه ای موفق در زمینه طراحی سایت مجله اینترنتی خلق کنیم و از این به بعد مشتری محتواهای سایتی باشیم که خودمان طراحی کرده ایم!

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *