09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت فیلم

بدون نظر

در آمریکا نت فلیکس، در کانادا شومی و در ایران فیلیمو، سرویس های آنلاین پخش فیلم و سریال، نوع تعامل بیننده و تلویزیون را دگرگون کرده اند. گرچه هنوز در ایران سرویس های پخش آنلاین فیلم و سریال در ابتدای راه هستند اما در دیگر نقاط دنیا، به ویژه اروپای غربی، آمریکا و جنوب شرق آسیا وب سایت های پخش فیلم گوی سبقت را از تلویزیون ها ربوده اند. سرویس های پخش آنلاین فیلم و سریال در حال حاضر یکی از پول سازترین کسب و کارهای فضای آنلاین هستند. در ایران هم به تدریج با توسعه اینترنت پرسرعت و کاهش بهای اینترنت، سرویس های پخش آنلاین فیلم در حال نضج و گسترش هستند.

طراحی سایت فیلم، به دلایل مختلف مانند لزوم ایجاد زیرساخت های بزرگ سخت افزاری و فضاهای ذخیره سای عظیم، مسلما پروژه های هزینه برداری هستند. این هزینه ها عمدتا در حوزه تامین زیرساخت های سخت افزاری مصروف می گردند، اما پیاده سازی و طراحی سایت فیلم نیز نسبت به سایر پروژه های طراحی سایت دارای پیچیدگی ها و هزینه های بیشتری است.
طراحی سایت فیلم معمولا برای حصول به موفقیت دارای ویژگی هایی است که می بایست در زمان طراحی نسبت به رعایت آنها آگاه بود. ویژگی هایی مانند:

  • امکان طبقه بندی چند سطحی مولتی مدیا و فیلم
  • امکان عضویت و ثبت نام کاربران و تعریف سیاست های حقوق دسترسی کاربران به محتوای سایت
  • امکان خرید آنلاین فیلم و سریال توسط کاربر، ایجاد لینک یک بار مصرف به ازای هر خرید و پخش آنلاین فیلم
  • امکان ایجاد شناسنامه برای هر فیلم و یا هر قسمت از یک سریال
  • امکان مشاهده اطلاعات مرتبط با پخش فیلم مانند تعداد دفعات مشاهده، تعداد لایک و دیسلایک و …
  • ایجاد انواع گزارشات خاص بر روی وب سایت مانند پربازدیدترین فیلم، پرطرفدارترین فیلم، پرفروش ترین فیلم و …
  • امکان نمایش تیزرها و پیش پرده های هر فیلم به صورت رایگان
  • امکان ایجاد خبرنامه های مختلف به ازای کاربران وب سایت
  • قابلیت نصب و پیکربندی نرم افزار بر روی سرورهای مختلف به صورت خوشه بندی شده (Cluster)

شرکت فرا افزار هوشمند و بازوی اجرایی آن، محموعه طراحی سایت سایت اکسپرس با توجه به اشراف به پیچیدگی های اجرا و پیاده سازی طراحی سایت فیلم، پس از بررسی چالش های این پروژه آمادگی دارد در صورت درخواست مشتریان نسبت به ارائه راهکار کامل خود در این زمینه اقدام نموده و در صورت تایید مشتری پروژه طراحی سایت فیلم را کلید بزند.
در صورتی که تمایل به اجرای پروژه طراحی سایت فیلم دارید می توانید برای شنیدن و یا مطالعه راهکار مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید فهرست نیازمندی های خود را از طریق فرم سفارش طراحی سایت برای ما ارسال کنید. ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *