09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت فدراسیون های ورزشی

بدون نظر

تقریبا همه فدراسیون های ورزشی به غیر از یکی دو مورد استثنا، ساختارهای مشابهی دارند؛ ریاست، حوزه تیم های ملی، حوزه تیم های باشگاهی، معاونت بانوان، هیات های استانی، تیم های پایه، کمیته های انضباطی، امور بین الملل و … ؛ این ساختارهای مشابه کمک می کند تا بتوان راهکاری تقریبا مشترک را در حوزه طراحی سایت فدراسیون های ورزشی تدوین و ارائه کرد. راهکاری که اگر چه در ساختار دارای مشابهت اما در اجرا، به ازای هر فدراسیون به تناسب هویت آن فدراسیون منحصر به فرد و یکتاست. وجود رویدادهای متعدد ورزشی، ساختارهای سازمانی و واحدهای سازمانی تقریبا مستقل در هر فدراسیون، علاقمندی جوانان به اخبار و رویدادهای رخ داده حوزه ورزش، ترافیک احتمالا بالای سایت و … باعث می شود طراحی سایت فدراسیون های ورزشی به یک پروژه چالشی در طراحی سایت تبدیل شود. با این همه اگر این پروژه به درستی اجرا شود می تواند یک پروژه طراحی سایت جذاب برای تیم و شرکت طراحی سایت، کارنامه ای موفق برای فدراسیون و سایتی پر بازدید و مخاطب پسند برای مخاطب عام باشد.

ویژگی هایی که در زمان طراحی سایت فدراسیون های ورزشی باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

  • طراحی گرافیکی پویا، جذاب، زیبا و انرژیک که واجد المان های حرکت، تلاش، پیروزی و افتخار
  • ایجاد صفحات اختصاصی به ازای بخش های مختلف فدراسیون مانند ورزش های پایه، سازمان لیگ، تیم های ملی در رده های مختلف، بانوان، هیات ها، آموزش، کمیته داوران، کمیته انضباطی، فرهنگی و …
  • امکان اعلام تقویم مسابقات داخلی و خارجی
  • امکان پخش زنده و آنلاین مسابقات
  • اطلاع رسانی جداول امتیازی لیگ ها و یا مسابقات حذفی
  • امکان درج گالری تصاویر به تفکیک مسابقات و رویدادهای ورزشی
  • امکان طبقه بندی و انتشار رویدادها و اخبار ورزشی و سایر رویدادهای فدراسیون
  • بانک اطلاعاتی از تیم ها، ورزشکاران و مربیان فعال در حوزه ورزش تحت مدیریت فدراسیون
  • پیاده سازی بخشی با عنوان تالار افتخارات و جوایز ملی و بین المللی کسب شده توسط ورزشکاران
  • پیاده سازی بخشی با عنوان تقویم تاریخ جهت بررسی رویدادهای تاریخی فدراسیون

سایت اکسپرس با سابقه چندین ساله در اجرای پروژه های طراحی سایت و با تجربه پیاده سازی بیش از صد وب سایت موفق، این آمادگی را در خود می بیند که وارد چالش پیاده سازی و طراحی سایت فدراسیون های ورزشی شود. ما در سایت اکسپرس سعی می کنیم در زمان اجرای پروژه های طراحی سایت پیش از اجرای پروژه ضمن تحلیل دقیق نیازمندی های مشتری با مطالعه نمونه های موفق بین المللی و بنچمارک وب سایت های سرشناس حوزه ورزش و فدراسیون های بین المللی و ملی دیگر کشورها بهترین راهکار ممکن را برای طراحی سایت فدراسیون های ورزشی ارائه کنیم. برای این مهم می توانید با ما از طریق تلفن های شرکت و یا فرم سفارش طراحی سایت تماس بگیرید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *