09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت شرکتی

بدون نظر

شرکت های تجاری و بازرگانی، صادرات و واردات و یا شرکت هایی که ارائه خدمات به عنوان محور فعالیت های آنها شناخته می شود به دلیل نوع و ماهیت فعالیت هایشان مراودات زیادی با تجار، بازرگانان، فعالین اقتصادی خارج از کشور و یا حتی عموم مردم دارند. ایجاد ارتباطات الکترونیکی با گستره مشتریان و شرکای تجاری ایجاب می کند که مدیران و کارکنان این گونه شرکت ها به شکل وسیعی از ابزارها و نرم افزارهای ارتباطی استفاده کنند. در این میان جایگاه طراحی سایت شرکتی در برخی از این شرکت ها پر رنگ، محوری و بنیادین و در برخی دیگر از شرکت ها صرفا در حد اطلاع رسانی تعریف می شود.

اما در هر صورت نمی توان انکار کرد که اغلب شرکت های فعال در کسب و کار علاقمندند وب سایت آنها بر اساس آخرین دستاوردهای روز طراحی و تا حد ممکن، قابلیت معرفی محصولات و خدمات آنها را فراهم کند. نکته حایز اهمیت در اجرای پروژه های طراحی سایت شرکتی، نقش ویژه و محوری بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو است. اغلب قریب به اتفاق شرکت های فعال در حوزه کسب و کار و خدمات در زمان طراحی سایت به این نکته توجه داشته و از طراح وب سایت خود این موضوع را طلب می کنند. بنابراین پر بیراه نیست اگر گفته شود مهمترین ویژگی طراحی سایت شرکتی، توجه ویژه به بحث موتورهای جستجو است.

در خصوص چیدمان، طراحی گرافیکی و قالب ارائه نیز با توجه به نوع فعالیت شرکت، اعم از اینکه شرکت یک شرکت خدماتی، بازرگانی و یا صادرات و وارادات و محصول محور و … است در زمان اجرا تصمیم گیری می شود.

با توجه به کلیت موضوع و تنوع فعالیت های شرکت های فعال در بازار خدمات و تجارت معمولا پیش از اجرای پروژه های طراحی سایت شرکتی، سایت اکسپرس نسبت به اجرای فاز معماری محتوا اقدام می کند. معماری محتوا در واقع فعالیتی است که در آن با فعالیت های شناخت و تحلیل نسبت به کسب و کار کارفرما شناخت لازم و دقیق حاصل می شود. این فرایند با ارائه یک پرسشنامه دقیق به کارفرما آغاز و با بررسی نمونه های مشابه داخلی و خارجی در حوزه کسب و کار کارفرما و طراحی سایت شرکتی ادامه می یابد.

معمولا سرویس ها و ماژول هایی که در اجرای پروژه های طراحی سایت شرکتی استفاده می شود به قرار زیر است:

  • ماژول مدیریت صفحات
  • ماژول محصولات و طبقه بندی محصولات (در صورت محصول محور بودن شرکت)
  • ماژول اخبار (برای ارائه اخبار فعالیت های شرکت و یا حوزه کسب و کار)
  • ماژول مقالات (برای ایجاد و تنوع بخشی به محتواها و در نهایت جذب موتورهای جستجو)
  • ماژول معرفی مشتریان و پروژه ها
  • ماژول گواهینامه ها، افتخارات و جوایز
  • ماژول گالری تصاویر
  • ماژول مدیریت کاتالوگ ها و اسناد فنی
  • ماژول پرسشهای متداول
  • و …

همان طور که گفتیم با توجه به تنوع و گوناگونی فعالیت های شرکت های فعال، اجرای پروژه طراحی سایت شرکتی به اقتضای این که فعالیت شرکت در چه حوزه ای تعریف شده است راهکاری اختصاصی می طلبد. به همین دلیل ما در مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس آماده ایم تا در صورت نیاز مشتریانمان طی جلسه ای حضوری ضمن بررسی نیازمندیهای مشتریانمان راهکارهای اختصاصی خود را در این زمینه ارائه دهیم.

بنابراین خوشحال خواهیم شد در صورتی که برای طراحی سایت شرکت خود تصمیم گرفته اید با ما هم تماس بگیرید. راه های تماس با ما استفاده از شماره تلفن های شرکت در بخش تماس با ما و یا تکمیل فرم سفارش طراحی سایت است. خوشحال می شویم اگر پروژه خود را با ما نیز در میان بگذارید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *