09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت دانلود

بدون نظر

سایت پی سی دانلود، سایت پی سی ورلد، سایت دانلودها، سایت میهن دانلود و … همگی از جمله سایت هایی هستند که مطمئنا شما نیز حداقل یک بار به یکی از این سایت ها مراجعه کرده اید. ترافیک بسیار بالای این وب سایت ها باعث شده است که در آمدزایی بسیار مناسبی از محل تبلیغات برای صاحبانشان ایجاد کنند. حجم بسیار زیاد محتوا در این سایت ها نیز یکی از عوامل حضور مستمر این سایت ها در صفحات برتر گوگل است که این مساله نیز به حجم ترافیک این سایت ها می افزاید.

طراحی سایت دانلود به دلایل فوق همچنان از فعالیت های مورد علاقه طرفداران کسب و کار های اینترنتی است. روش های درآمدزایی سایت های دانلود عموما به دلیل ایجاد ترافیک بالا از طریق تبلیغات بنری و یا اخذ درصدی از فروش نرم افزارهای غیر رایگان است. به هر حال اگر شما هم به هر دلیلی تصمیم به راه اندازی و طراحی سایت دانلود دارید بهتر است قبل از اجرا از ویژگی ها و اختصاصات طراحی سایت دانلود مطلع باشید. این ویژگی ها عبارتند از:

  • امکان ایجاد دسته بندی ها و طبقه بندی های نامحدود و تو در تو برای طبقه بندی فایل ها به کتاب، فیلم، نرم افزار و …
  • امکان درج توضیحات، تصاویر، آموزش نصب و … به ازای هر نرم افزار
  • پیاده سازی یک ابزار جستجوی قوی برای کمک به کاربران دریافت نرم افزار مورد نظر در میان انبوه نرم افزارهای بارگذاری شده
  • پیش بینی پیاده سازی درگاه پرداخت آنلاین برای پرداخت وجه نرم افزارهای غیر رایگان
  • امکان ایجاد فرایند عضویت و عضویت ویژه برای کاربرانی با سطح دسترسی بالاتر برای خرید نرم افزار
  • پیش بینی فضای ذخیره سازی کافی و حجم مناسب هاست در صورت عدم استفاده از فضاهای ثالث برای بارگذاری اطلاعات
  • پیش بینی و تهیه زیرساخت میزبانی با پهنای باند مناسب با توجه به امکان ایجاد ترافیک بالای بازدیدکنندگان
  • پیش بینی فضایی جهت درج سوالات و اشکالات کاربران در خصوص نرم افزارهای بارگذاری شده و درج پاسخ توسط سایر کاربران و یا مدیران سایت
  • امکان برچسب گذاری و یا تگ گذاری بر روی فایل ها جهت طبقه بندی مناسب تر و سهولت در یافتن توسط کاربران

این موارد بخشی از ویژگی های طراحی سایت دانلود بود. با مطالعه این موارد احتمالا شما هم معتقدید طراحی سایت دانلود مشابه طراحی یک سایت اطلاع رسانی کار ساده ای نیست. موارد بسیاری را باید برای موفقیت پروژه های اینچنینی در نظر گرفت. بنا بر این برای اجرای این پروژه لازم است که یک شرکت و یک تیم با تجربه مسئولیت این پروژه را بر عهده بگیرد.

سایت اکسپرس به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت مهندسی داده پردازی فرا افزار هوشمند آمادگی دارد تا در صورت لزوم و درخواست مشتریان نسبت به ارائه پیشنهادات خود برای راه اندازی و طراحی سایت دانلود اقدام کند. حرفه سایت اکسپرسطراحی سایت های تخصصی است. بنا بر این بدون نگرانی می توانید طراحی سایت دانلود خود را به ما بسپارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش طراحی سایت را پر کنید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *