09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت خبری

بدون نظر

نیمه دوم دهه هشتاد شمسی را شاید بتوان سال های انفجار سایت های خبری نامگذاری کرد. اگر تا سال ۸۵ تنها چند ده سایت خبری فعال در اینترنت شکل گرفته بود از سال ۸۵ تا کنون شاید بدون اغراق بیش از چند صد سایت خبری طراحی و اجرا شده است. هم اکنون بیش از صدها سایت خبری فارسی بر روی اینترنت وجود دارد که در حوزه های مختلف نسبت به انتشار اخبار اقدام می کنند. سایت های خبری سیاسی مانند تابناک، خبر آنلاین، عصر ایران، افکار نیوز، بولتن نیوز و …، سایت های خبری اقتصادی مانند شانا، اکو نیوز، خبر نفت، شاتا و … ؛ سایت های خبری فرهنگی مانند فرهنگ نیوز، خبر نیوز و …؛ سایت های خبری ورزشی مانند ورزش ۳ ، ۹۰tv و … .

سایت های خبری به دلیل ایجاد ترافیک بسیار بالا معمولا فضاهای درآمدزایی خوبی هستند. کسب و کار فروش بنرهای تبلیغاتی بر روی سایت های خبری فارسی آن قدر رونق گرفته است که امروزه شرکت های اقماری زیادی ایجاد شده اند که صرفا تبلیغات بر روی سایت های خبری را مدیریت می کنند. عمده درآمد سایت های خبری نیز از فروش تبلیغات تامین می شود.

طراحی سایت خبری الزاماتی دارد که سایت اکسپرس با توجه به طراحی چندین سایت خبری نسبت به این الزامات کاملا آشناست. اگر در نظر دارید یک سایت خبری استاندارد طراحی کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با کارشناسان سایت اکسپرس مشورت کنید. اما ویژگی های طراحی یک سایت خبری چیست؟

  • طراحی سایت برای نمایش بر روی تبلت و موبایل بهینه یا ریسپانسیو باشد
  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو با توجه به سرعت تحولات در سایت خبری به خوبی صورت پذیرد
  • امکان ارائه دسترسی به خبرنگاران و کاربران مختلف وجود داشته باشد
  • امکان زمانبندی انتشار اخبار وجود داشته باشد
  • امکان درج بنرهای تبلیغاتی در زمان طراحی سایت در نظر گرفته شود
  • امکان خواندن اخبار از سایر سایت های خبری در قالب خبرخوان وجود داشته باشد
  • امکان ارائه فید اخبار به سایر سایت ها در نظر گرفته شود
  • ویژگی های نمایشی خبر مانند روتیتر، سرتیتر، تیتر و … قابل مدیریت باشد.

اگر می خواهید طراحی سایت خبری خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید پیشنهاد می کنیم از نظرات مشاوره ای سایت اکسپرس استفاده کنید. برای استفاده از خدمات طراحی سایت سایت اکسپرس می توانید با شماره تلفن های ما تماس گرفته و یا فرم سفارش طراحی سایت را تکمیل کنید. کارشناسان مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در خصوص طراحی سایت خبری مد نظر شما ارائه خواهند داد.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *