09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت بیمارستان ها

بدون نظر

پیوند حوزه سلامت و حوزه فناوری اطلاعات در کشور و مباحث مربوط به آن سابقه ای طولانی دارد. پروژه هایی مانند پرونده الکترونیک سلامت که از معروفترین و طولانی ترین پروژه های حوزه فناوری اطلاعات در سلامت است نمونه ای از این پروژه هاست. اما در کنار این پروژه های کلان، پیوند حوزه سلامت و فناوری اطلاعات در سطوح دیگری نیز دنبال می شود. طراحی سایت بیمارستان و ارائه خدمات الکترونیکی به بیماران یکی از مصادیق این موضوع است.

طراحی سایت بیمارستان ها اگرچه ممکن است مشابهت هایی با طراحی سایت پزشکی داشته باشد اما به دلیل ساختار سازمانی یک بیمارستان، خدمات متنوع تری که نسبت به مطب یک پزشک ارائه می کند، حجم مراجعین و … تفاوت های ماهوی با طراحی سایت پزشکی به صورت شخصی دارد. ساختار سازمانی و تعدد واحدهای گوناگون در بیمارستان ایجاب می کند که در زمان طراحی توجه ویژه ای به پیاده سازی صفحات اختصاصی هر واحد بنا بر نیاز آن واحد معطوف شود. خدمات الکترونیکی نیز در طراحی سایت بیمارستان جایگاه ویژه ای دارد که خوشبختانه در حال حاضر در وب سایت چند بیمارستان شاخص این خدمات شامل سرویس های نوبت دهی آنلاین، دریافت جواب آزمایش و … به شکل مطلوبی ارائه می شود.

بنابراین در زمان طراحی سایت بیمارستان باید به این ویژگی ها و امکانات به شکل خاص توجه داشت:

  • پیاده سازی و طراحی سایت بیمارستان بر اساس واحدها و بخش های بیمارستان به نحوی که واحدهایی مانند کلینیک ها، آزمایشگاه، اورژانس، زنان و زایمان، داخلی، جراحی، اطفال و … دارای صفحات مستقل معرفی باشند.
  • پیاده سازی و اجرای خدمات الکترونیکی شامل نوبت دهی آنلاین، درخواست پاسخ آزمایش، امور بیمه و صورتحساب ها و …
  • پیاده سازی پایگاه داده پزشکان و کادر درمانی جهت معرفی کادر درمانی
  • پیاده سازی بخش مقالات جهت انتشار مقالات مرتبط با حوزه سلامت و حوزه تخصصی بیمارستان
  • پیاده سازی بخش اخبار جهت اطلاع رساانی فعالیت های بیمارستان
  • معرفی امکانات رفاهی بیمارستان شامل خدمات رفاهی و اقامتی برای همراهان بیمار، پارکینگ، فروشگاه ها، داروخانه ها، تاکسی سرویس و …
  • نقشه بیمارستان جهت معرفی و مکان نمایی بخش های مختلف بیمارستان برای مراجعین
  • ارائه وبلاگ به پزشکان و کادر درمانی جهت درج محتوا، نقطه نطرات و مقالات

ما در سایت اکسپرس علاقمندیم دانش و تجربه خود را در اجرای پروژه های طراحی سایت، در طراحی سایت بیمارستان نیز متبلور کنیم. نگاهی به چند ده پروژه اجرا شده در حوزه طراحی سایت در بخش نمونه های طراحی سایت سایت اکسپرس نشان می دهد ما در صورتی که پروژه ای را در حوزه طراحی سایت بیمارستان آغاز کنیم قطعا آن را با موفقیت به پایان خواهیم رساند. بنا بر این حتما از تماس شما برای اجرای پروژه طراحی سایت بیمارستان استقبال خواهیم کرد. راه های تماس با ما، تلفن های سایت اکسپرس و یا فرم سفارش طراحی سایت.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *