09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت بانک ها

بدون نظر

طراحی سایت بانک ها و موسسات مالی اعتباری بی شک یکی از چالش بر انگیز ترین پروژه های طراحی سایت و طراحی پورتال برای هر شرکت فعال در این زمینه خواهد بود. از مسایل مرتبط با تامین امنیت این گونه از پروژه ها که بگذریم حجم زیاد خدمات الکترونیکی قابل عرضه و ارائه در طراحی سایت بانک ها و موسسات مالی و اعتباری به تنهایی چالش برانگیز خواهد بود.

حجم خدمات الکترونیکی، امنیت، راهکارهای یکپارچه سازی با سیستم های بانکداری الکترونیکی، ترافیک بالای وب سایت در ایام خاص و … از دغدغه ها و مسایلی است که شرکت های طراحی سایت و طراحی پورتال در زمان اجرا و طراحی سایت و طراحی پورتال بانک ها و موسسالت مالی با آن مواجه می شوند.
امکان ایجاد و طراحی پورتال داخلی و اینترانتی نیز از دیگر مسایلی است که شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و طراحی پورتال بانکی باید برای آن ارائه راهکار و راه حل نماید.

به صورت کلی اگر بخواهیم مجموعه از ویژگی ها و امکانات حداقلی برای پروژه طراحی پورتال بانکی برشماریم، این ویژگی ها به شرح زیر خواهد بود:

  • امکان یکپارچه سازی (integration) وب سایت و پورتال با مجموعه نرم افزار های داخلی بانک شامل سیستم های بانکداری الکترونیکی و …
  • قابلیت پیاده سازی، توسعه و طراحی فرایندها و خدمات بانکداری که در سایر سیستم ها ارائه نشده اند.
  • امکان پیاده سازی و طراحی سیستم ها و وب سایت های اقماری مانند سایت باشگاه مشتریان و …
  • پیاده سازی و طراحی و توسعه پایگاه های داده ای مانند فهرست شعب، مکان نمای شعب، امکانات هر شعبه، جستجوگر نزدیکترین شعبه به مکان فعلی کاربر و …
  • پیاده سازی و توسعه بخش نرخ ها و قیمت های ارز، سکه و سایر اوراق بهادار
  • پیاده سازی بخش ویژه معرفی خدمات بانکی
  • امکان فروش آنلاین خدمات قابل فروش به صورت آنلاین مانند خرید کارت های هدیه و امثال آن…
  • معماری محتوای ویژه بانکی

تجربیات اجرایی پیشین، تیم حرفه ای، خلاق و قابل اطمینان، دانش کافی در خصوص تامین امنیت در فضای مجازی و … از ویژگی های اولیه و ابتدایی شرکتی است که داوطلب اجرای پروژه های طراحی سایت و طراحی پورتال بانکی است. مجموعه سایت اکسپرس به عنوان بازوی اجرایی شرکت مهندسی داده پردازی فرا افزار هوشمند در حوزه اجرای پروژه های طراحی سایت و طراحی پورتال، آن آمادگی را خواهد داشت تا در هر زمان نسبت به ارائه راه حل های خود برای اجرای پروژه های بانکی به مدیران محترم فناوری اطلاعات بانک ها اقدام نماید.
در صورتی که تمایل دارید راهکارهای ما را در این زمینه بشنوید، با سایت اکسپرس تماس بگیرید و یا فرم سفارش طراحی سایت را پر کنید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *