09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت انتشارات

بدون نظر

از زمان بروز و ظهور اینترنت، کتاب های دیجیتال یا همان eBookها، شبکه های اجتماعی و … همواره این سوال مطرح بوده است که آیا کتاب و کتابخوانی با این تکنولوژی های جدید با تهدید مواجه شده است؟ آیا ابزارهای تکنولوژیک جدید جای کتاب را تنگ می کند؟ شاید این پیش بینی ها تا حدی درست باشد. اما واقعیت این است که اینترنت و فناوری اطلاعات فرصت های بی بدیلی را نیز در اختیار کتاب و به ویژه انتشار کتاب قرار داده است. سرعت تبادل و فروش کتاب یکی از این فرصت هاست. معروفترین سایت فروش آنلاین و تجارت الکترونیکی جهان یعنی آمازون، کار خود را از فروش آنلاین کتاب شروع کرده است. در نمونه های داخلی نیز سایت هایی مانند آدینه بوک و … نمونه های موفق سالیان گذشته بوده اند.

یکی از این فرصت های بوجود آمده برای موسسات انتشاراتی، طراحی سایت انتشارات است. به وسیله طراحی سایت انتشارات می توان همیشه علاقمندان را از آخرین کتاب های منتشره آگاه نگاه داشت، می توان به صورت آنلاین کتاب های منتشره را به فروش رساند، می توان بازخوردهای خوانندگان کتاب را بلافاصله دریافت کرد و …. .

اما طراحی سایت انتشارات و موسسات انتشاراتی برای موفقیت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

  • امکان دسته بندی و طبقه بندی چندوجهی و نامحدود کتاب ها، به عنوان مثال طبقه بندی بر اساس نویسنده، مترجم، نوع کتاب، قیمت کتاب و …
  • امکان معرفی کتاب از طریق درج شناسنامه و تصویر روی جلد کتاب
  • امکان درج خلاصه و چکیده کتاب
  • امکان فروش آنلاین کتاب
  • امکان فروش نسخه دیجیتالی کتاب
  • امکان درج نظرات منتقدین و رسانه ها در خصوص کتاب
  • امکان کامنت گذاری مخاطبان و خوانندگان کتاب
  • امکان معرفی برترین های هفته، ماه و سال از نظر میزان فروش یا آراء مخاطبان
  • امکان معرفی تفصیلی نویسنده، مولف و یا مترجم کتاب

این موارد، اندکی از بسیار موارد و ویژگی های یک طراحی سایت انتشارات است. سایت اکسپرس این آمادگی را دارد تا در صورت تمایل مدیران بنگاه های انتشاراتی نسبت به ارائه کامل راهکار خود در زمینه طراحی سایت موسسات انتشاراتی در جلسه ای حضوری و یا در قالب طرح پیشنهادی مکتوب اقدام نماید.
برای ارتباط با سایت اکسپرس می توانید یا به وسیله شماره تلفن های ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم سفارش طراحی سایت نیازمندی تان را به ما اطلاع دهید. این اطمینان را به شما می دهیم که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و در صورت نیاز، نظرات مشورتی خود را در خصوص طراحی سایت انتشارات شما به شما ارائه خواهند کرد.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *