09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت املاک

بدون نظر

سابق بر این افراد برای خرید، فروش، رهن و یا اجاره خانه و یا آپارتمان خود به آژانس املاک محل مراجعه می کردند. مستاجرین کفش آهنی به پا کرده و کل شهر را برای پیدا کردن مورد اجاره مناسب، بنگاه به بنگاه و آژانس به آژانس زیر پا می گذاشتند. بنگاه ها پادشاهان بلامنازع بازار رهن و اجاره و خرید و فروش بودند. اما آژانس های املاک به تدریج تاج پادشاهی را به اینترنت تقدیم می کنند. مستاجرین از روی مبل خانه شان بازار اجاره را روی گوشی تلفن همراه بالا و پایین می کنند. در یک کلام: اوضاع در این بازار یا عوض شده یا عنقریب عوض می شود.

اما رونق واسطه گری در این بازار کم نمی شود. واسطه گری از کنار قوری و سماور بنگاه ها به صفحات اینترنت منتقل می شود. به عبارت دیگر شکل کسب و کار تغییر و ماهیت آن ثابت می ماند. طراحی سایت املاک یکی از برنامه های آژانس های معاملات املاک است. افزایش روزافزون وب سایت هایی که فایل های املاک را رایگان و غیر رایگان منتشر می کنند موید این ادعاست: ایران فایل، دیوار و … نمونه هایی از سایت های ارائه دهنده فایل املاک هستند. بنابراین آژانس های املاک برای سر پا ماندن چاره ای جز طراحی سایت املاک ندارند.

طراحی سایت املاک اصول و استانداردهایی دارد. این اصول و استانداردها تا به امروز به این شرح بوده اند:

  • استفاده از ابزار جستجوی قدرتمند فایل های مسکونی، تجاری، اداری و …
  • تقسم بندی فایل ها به اجاره، رهن، خرید و فروش و معاوضه
  • دسته بندی فایل ها در قالب: آپارتمان، اداری، ویلا، کلنگی، مغازه، تجاری و مستغلات
  • امکان جستجوی فایل بر اساس مناطق شهری
  • امکان جستجوی فایل بر اساس قیمت خرید و فروش، اجاره و رهن
  • امکان جستجوی فایل بر اساس متراژ، سال ساخت، امکاناتی مانند: پارکینگ، انباری، آسانسور و …
  • امکان نمایش فایل بر روی نقشه
  • امکان نمایش تصویر از ملک مورد نظر

طراحی سایت املاک پروژه ساده ای نیست. ترکیبی است از ابزارهای جستجو، دسته بندی و پالایش محتوا. بنا بر این با هر نرم افزاری و با هر تیمی نمی توان یک پروژه طراحی سایت املاک موفق پیاده سازی کرد.

طراحی سایت سایت اکسپرس با توجه به اجرای بیش از صد پروژه گوناگون در حوزه های مختلف کاندیدای خوبی برای اجرای پروژه طراحی سایت املاک شماست.

اگر به این نتیجه رسیده اید که باید طراحی سایت املاک خود را داشته باشید حتما سایت اکسپرس را در جریان این مساله قرار دهید. ما با پروژه های خاص طراحی سایت آشنا هستیم. می توانید یا با تماس تلفنی یا از طریق تکمیل فرم سفارش طراحی سایت تصمیم خود را به مجموعه طراحی سایت سایت اکسپرس اطلاع دهید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *