09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت اشخاص و شخصیت ها

بدون نظر

اشخاص و شخصیت های نامی و مشهور، امروزه عموما از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، تلگرام و … با مخاطبان و هواداران خود ارتباط برقرار کرده اند. برای بخش عمده ای از این افراد حضور در فضای مجازی بر پایه شبکه های اجتماعی کفایت می کند. اما طیف دیگری از اشخاص و شخصیت ها عموما در کنار حضور در شبکه های اجتماعی از طراحی سایت شخصی نیز غافل نیستند. طراحی سایت شخصی ظرفیت ها و امکاناتی را برای شخص و یا دفتر وی ایجاد می کند که این ظرفیت ها عموما در شبکه های اجتماعی موجود نیست و یا با محدودیت هایی مواجه است.
به عنوان مثال انتشار طبقه بندی شده آثار، سخنرانی ها، مقالات و … به صورت دسته بندی شده صرفا از طریق یک وب سایت اینترنتی امکان پذیر است.

استفاده از ظرفیت های موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل و امثال آن با استفاده و طراحی سایت اختصاصی با سهولت بیشتری ممکن است. مطالب و محتواهای منتشره در یک سایت شخصی امکان تنوع بیشتری دارد، امکان کنترل بیشتر بر روی یک وب سایت شخصی و … نیز از دیگر ویژگی ها، امکانات و تفاوت هایی است که این بستر نسبت به شبکه های اجتماعی عرضه می کند. با این حال این موارد هیچکدام نافی حضور و فعالیت اشخاص و شخصیت ها بر روی شبکه های اجتماعی در کنار وب سایت شخصی نیست.

در زمان طراحی سایت اشخاص و شخصیت ها باید به نکاتی توجه کرد، مانند:

  • طراحی گرافیکی متناسب با زمینه فعالیت، شان و شخصیت فرد
  • پیاده سازی بخش بیوگرافی
  • پیاده سازی بخش فعالیت های حرفه ای
  • پیاده سازی بخش آثار، تالیفات، سخنرانی ها و …
  • پیاده سازی بخش چند رسانه ای برای انتشار ویدئو و صوت
  • پیاده سازی بخش بازتاب های رسانه ای
  • پیاده سازی گالری تصاویر فعالیت ها
  • پیاده سازی بخش ارتباط با مخاطبان و هواداران

تجربه اجرای وب سایت های اشخاص و شخصیت ها یکی از مواردی است که می تواند موفقیت اجرای پروژه های این چنینی را تضمین نماید. سایت اکسپرس این تجربه را دارد. ما در سایت اکسپرس تاکنون چندین وب سایت مرتبط با اشخاص و شخصیت ها را طراحی کرده ایم. تجربه ما در طراحی سایت اشخاض و شخصیت ها این اجازه را به ما می دهد که بتوانیم راهکارهای ویژه در این زمینه ارائه کنیم.

برای اطلاع از راهکار های ما در این زمینه می توانید به دو روش با ما تماس بگیرید: با استفاده از تلفن های ما که در بخش تماس با سایت اکسپرس وجود دارند و یا از طریق تکیمل فرم سفارش طراحی سایت.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *