09357613765 - 41406461 - 41406441

طراحی سایت آتلیه

بدون نظر

ارائه و نمایش مطلوب یک اثر هنری همیشه دغدغه هنرمندان بوده است. فلسفه برگزاری نمایشگاه های هنری نیز همین تمایل هنرمند برای ارائه هنر به بهترین وجه ممکن است. حال اگر نحوه ارائه یک محصول هنری اثر مستقیم بر کسب و کار هنرمند داشته باشد اهمیت موضوع دوچندان می شود. عکاسان، نقاشان، مجسمه سازان و در یک کلام پدیدآورندگان هنرهای تجسمی همیشه برای ارائه هنر خود متکی به نمایشگاه های موقت و یا دایمی بوده اند. اما با ظهور اینترنت و پیدایش ابزارهایی مانند شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فلیکر و … این امکان برای تمامی هنرمندان در سطحی وسیع به وجود آمده است تا با ارائه محصولات هنری خود از برگزاری و شرکت در نمایشگاه های گران قیمت و پرهزینه خودداری و همیشه نمایشگاه شخصی خودشان را در سطح اینترنت دایر ببینند.

در کنار ابزارهای اجتماعی مانند اینستاگرام و … طراحی سایت آتلیه هنری نیز می تواند برای معرفی محصولات هنر تجاری مانند آتلیه های عکاسی و … مفید فایده باشد. در صورتی که می خواهید طراحی سایت آتلیه خود را شروع کنید به این موارد توجه کنید:

  • طراحی گرافیکی مبتنی بر طراحی بصری و تصویری و استفاده از المان های مرتبط با موضوع کسب و کار
  • امکان ایجاد آلبوم به صورت نامحدود و طبقه بندی تصاویر و عکس ها در آلبوم ها
  • امکان درج توضیحات به ازای هر تصویر و عکس
  • امکان درج alt text برای هر تصویر و عکس در جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو
  • امکان نمایش تصاویر و عکس ها به صورت چرخشی (اسلایدی) با افکت های مختلف
  • امکان درج واترمارک بر روی تصاویر و عکس ها جهت حفاظت از حق نشر یا کپی رایت
  • امکان انتخاب یک یا چند تصویر و عکس به عنوان تصویر و یا عکس ویژه جهت نمایش بر روی صفحه اصلی
  • امکان تگ گذاری زیر تصاویر و عکس ها جهت طبقه بندی و جستجوی مناسب تر تصاویر

سایت اکسپرس با وقوف به ریزه کاری ها و ظرایف طراحی سایت آتلیه می تواند این گونه پروژه ها را با توجه به تجربیات چندین ساله و همچنین بررسی های تخصصی بر روی پروژه های موفق بین المللی در زمان معماری محتوای پروژه به شکل موثری اجرا، پیاده سازی و طراحی کند.

در صورتی که هنوز برای اجرای پروژه طراحی سایت آتلیه خود با سایت اکسپرس تردید دارید با ما تماس بگیرید. ما سعی می کنیم در جلسه ای حضوری ضمن تشریح راهکارهایمان برای اجرای پروژه طراحی سایت آتلیه شما اعتماد شما را نیز جلب کنیم. برای ارتباط با ما ضمن تماس با شماره تلفن های سایت اکسپرس می توانید از فرم سفارش طراحی سایت ما نیز استفاده کنید. فرم را برای ما ارسال کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *