09357613765 - 41406461 - 41406441

درباره سایت اکسپرس

طراحی سایت اکسپرس

سایت اکسپرس عنوان یکی از فعالیت های شرکت داده پردازی فرا افزار هوشمند است. سایت اکسپرس همان طور که از نام آن پیداست در حوزه طراحی سایت های اینترنتی به صورت حرفه ای فعالیت می کند. ما در سایت اکسپرس از سال ۱۳۹۱ تا کنون توانسته ایم بیش از ۱۰۰ پروژه موفق طراحی سایت را به سرانجام برسانیم.

ما در سایت اکسپرس هدف روشنی را تعریف کرده ایم: کسب درآمد از موفقیت های مشتریان. ما اعتقاد داریم اگر پروژه های طراحی سایت ما منجر به یک موفقیت کوچک در کسب و کار مشتری ما شود می توانیم به درآمدی پایدار از سوی مشتریانمان امیدوار باشیم. ما به این هدف اعتقاد داریم و در رسیدن به آن کمابیش موفق بوده ایم.

طراحی سایت در سایت اکسپرس تابع اصول، ضوابط و شرایطی است. سایت اکسپرس برای هر پروژه حداقل هایی را در نظر می گیرد و تا حصول تمامی حداقل ها پروژه را پایان یافته تلقی نمی کند:

  • حصول به رضایت کلی مشتری از طرح گرافیکی و چیدمان طراحی سایت (از طریق اجرای فرایند های نیازسنجی)
  • پیاده سازی و طراحی ساختار چیدمان سایت، متناسب با فضای کلی کسب و کار مشتری (از طریق تدوین اسناد معماری محتوا)
  • حصول به حداقل استانداردهای مورد نیاز در حوزه بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)
  • اطمینان از آموزش صحیح مشتری و انتقال دانش فنی راهبری سایت به مشتری
  • همکاری در بارگذاری و درج اطلاعات به نحوی که پس از پایان بارگزاری، سایت به شکل عملیاتی قابل بهره برداری باشد.
  • دستیابی به حداکثر سطوح امنیتی ممکن در زمان اجرا و استقرار سایت مشتری بر روی هاست یا سرور
  • تدوین برنامه پایش و کنترل دائمی وب سایت مشتری از حیث کارایی و عملکرد در زمان پشتیبانی

چشم انداز سایت اکسپرس ، ایجاد یک برند موفق طراحی سایت به گونه ای است که هر فردی چنانچه بخواهد نسبت به طراحی سایت برای کسب و کار و یا سازمان و شرکتش اقدام کند، ما را نیز به عنوان یکی از گزینه ها و نامزدهای اجرای پروژه اش در نظر بگیرد. ما برای دستیابی به این هدف به غیر از برنامه های تبلیغاتی مدون (که البته آن ها را هم در دستور کار داریم)، امید زیادی به رضایت مشتری و تکنیک توصیه مشتری به مشتری به عنوان یکی از موثرترین شیوه های بازاریابی بسته ایم.
بنا بر این توصیه می کنیم قبل از تماس با ما کیفیت اجرای پروژه و تعاملات و همکاری های ما را از مشتریانمان استعلام کنید. ما به نتیجه استعلام شما خوشبینیم!